Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Plnú halu na MDŽ bavil Fico, Marcin aj JandaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Plnú halu na MDŽ bavil Fico, Marcin aj Janda
Miesto natočenia:Trenčín
Dátum natočenia:Nedeľa 28. februára 2010 20:00
Dátum vydania:Nedeľa 28. februára 2010 20:33
Popis videa:Vládny Smer-SD pokračoval v oslavách medzinárodného dňa žien v Trenčianskom kraji. Najskôr v Prievidzi a o niekoľko hodín v Trenčíne vítali predstaviteľov strany nadšení diváci. Fico na začiatku zdôraznil, že sviatok nie je žiadnym komunistickým prežitkom a pripomína boj newyorských krajčírok za lepšie podmienky v práci. V zaplnenej trenčianskej športovej hale Fica vítali prevažne staršie ženy. Fico spolu s Robertom Kaliňákom, Dušanom Čaplovičom a Jaroslavom Baškom prítomné “dievčence” bavili vtipmi o ženách a vzťahoch.
Súbor a veľkosť:WMV - 41.78MB
Autor videa:Richard Nemec
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.