Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Po parketách prešlo vyše 21 tisíc párov nôhVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Po parketách prešlo vyše 21 tisíc párov nôh
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Piatok 3. apríla 2009 16:00
Dátum vydania:Piatok 3. apríla 2009 21:03
Popis videa:V obchodnom centre pri bratislavskom letisku sa uskutočnil 6 hodinový maratón, na ktorom účastníci pokusu nepretržite chodili po parketách. Súčasťou podujatia boli aj dva ustanovujúce slovenské rekordy tanečníkov zo skupiny Old School Brothers, víťazov súťaže Slovensko má talent. Do pokusu o najviac otočiek tela na hlave bez použitia rúk sa pustili dvaja tanečníci Peter Tisoň a René Šurda. Rekord sa podaril prvému z nich, keď za necelú minútu urobil 51 otočiek. V druhom pokuse - tzv. vrtuľník - rotácia tela na zemi na pleciach , bol lepší z dvojice Roland Šurda s počtom 40 odrazov plecami. Len o jeden odraz zaostal Miroslav Žilka.Za úspešné pokusy prevzali čerství rekordmani certifikáty z Knihy slovenských rekordov.
Súbor a veľkosť:WMV - 31.06MB
Autor videa:Igor Svítok, Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.