Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Počiatek pripustil, že rezervy sa už minimalizujúVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Počiatek pripustil, že rezervy sa už minimalizujú
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Štvrtok 2. apríla 2009 12:30
Dátum vydania:Štvrtok 2. apríla 2009 14:42
Popis videa:Financovanie navýšenia zdrojov pre Štátny fond rozvoja bývania (ŠFRB) sa podľa predsedu vlády zabezpečí ďalším škrtaním výdavkov niektorých ministerstiev. Ako dodal minister financií Ján Počiatek, zabezpečenie tejto sumy je ešte v rámci alokácie zdrojov jednotlivých kapitol reálne aj keď pripustil, že rezervy sa už minimalizujú. Na štvrtkovom rokovaní Rady pre hospodársku krízu sa otvorila aj otázka spotrebných daní, avšak žiaden z účastníkov rokovania rady nepredniesol požiadavku na ich zníženie. Rada podľa Roberta Fica chápe, že táto cesta je neefektívna a spôsobila by rozvrat verejných financií. Premiér je však napriek tomu podľa vlastných slov pripravený predložiť návrh na zníženie spotrebných daní z pohonných hmôt. "Avšak za predpokladu, že sa dodatočne zdania banky za rok 2008 a strategické podniky, ktoré mali historické zisky," dodal.
Súbor a veľkosť:WMV - 28.07MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.