Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

PODHÁJSKA: Termálne kúpalisko Podhájska má nové wellness centrumVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:PODHÁJSKA: Termálne kúpalisko Podhájska má nové wellness centrum
Miesto natočenia:RE-NZ
Dátum natočenia:Piatok 16. marca 2012 17:00
Dátum vydania:Sobota 17. marca 2012 10:16
Popis videa:Termálne kúpalisko Podhájska v okrese Nové Zámky má nové wellness centrum. Keďže kúpalisko patrí obci, investíciu za osem miliónov eur financovala obec Podhájska. Zhruba desať až 15 percent financovala z úveru, zvyšok boli vlastné zdroje, ktoré do projektu tiekli počas štyroch rokov. Samotná výstavba trvala tri roky. Wellness centrum Aquamarin zatiaľ otvorili len slávnostne, pre verejnosť ho sprístupnia o desať až 15 dní. Ako povedal riaditeľ kúpaliska Jozef Barcaj, wellness centrum vybudovali tak, aby spĺňalo aj najnáročnejšie kritériá zákazníkov. Namiesto veľmi veľkých bazénov uprednostnili radšej menšie účelové bazény a širokú ponuku služieb. Liečivú vodu, ktorej účinky prirovnávajú k vode z Mŕtveho mora, si môžu návštevníci vychutnávať vo vnútorných aj vonkajších priestoroch.
Súbor a veľkosť:MP4 - 9.74MB
Autor videa:Mária Pietová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.