Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Podľa R. Fica je tlač novou opozíciou, škodí národnoštátnym záujmomVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Podľa R. Fica je tlač novou opozíciou, škodí národnoštátnym záujmom
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 6. apríla 2009 21:00
Dátum vydania:Pondelok 6. apríla 2009 21:30
Popis videa:Premiér Robert Fico obvinil slovenskú tlač, že sa stala novou opozičnou silou, je absolútne neobjektívna, jednofarebná a škodí národnoštátnym záujmom. Novinárov kritizoval na samostatnej tlačovej besede, kde im pohrozil, že ak neprestanú, bude sa nimi zaoberať bezpečnostná rada štátu. Médiám vyčítal, že pred druhým kolom prezidentských volieb dali priestor šéfovi maďarského Hnutia 64 žúp, ktorého považuje za extrémistu snažiaceho sa o export extrémizmu na Slovensko.
Súbor a veľkosť:WMV - 34.7MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.