Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Podľa Slotu boli tieto voľby prehrou slovenského národa, nie SNSVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Podľa Slotu boli tieto voľby prehrou slovenského národa, nie SNS
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 12. marca 2012 14:00
Dátum vydania:Pondelok 12. marca 2012 14:54
Popis videa:To, že Slovenská národná strana vo voľbách neuspela, nie je jej prehra, ale prehra slovenského národa, čo sa v krátkej dobe určite ukáže. Povedal to dnes na tlačovej konferencii v Bratislave predseda SNS Ján Slota. „Voľby dopadli tak ako dopadli a pevne verím, že keď ľudia dali strane SMER-SD takú podporu, že sa rytiersky chopí svojich zbraní a bude bojovať za práva, ako aj za ekonomický a hospodársky úspech Slovenska,“ povedal Slota.
Súbor a veľkosť:MP4 - 15.18MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.