Video.SITA.sk

Video > Podmienky používania služby

 

Databáza videí

« Jún August »
PoUtStŠtPiSoNe
            1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031          

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAPodmienky používania služby


Základná licenčná informácia
1. Na vidoesúbory distribuované na stránke video.sita.sk je poskytnutá iba editoriálna licencia, ktorá umožňuje ich použitie výlučne na informačné účely – teda ako informačného obsahu na informačných webstránkach, alebo v spravodajskom a publicistickom vysielaní elektronických médií. Iný spôsob používania a rozširovania nie je dovolený.

2. Neudeľuje sa licencia na použitie klipu na prezentačné, obchodné, propagačné a reklamné účely v akejkoľvek forme.

3. Neudeľuje sa licencia na sprístupňovanie snímku v podobe, ktorá je downloadovateľná bežnými prostriedkami, ukladateľná lokálne, distribuovateľná ako súbor, zároveň sa neudeľuje súhlas na poskytovanie embed kódu k takémuto súboru.

4. Podrobné licenčné podmienky sú zahrnuté v úplnej licenčnej zmluve.

5. Súbory je možné upravovať skrátením, vyčlenením časti obsahu a pripojením k inému obsahu, pričom musí ostať zachovaná identifikácia pôvodcu súboru. Súbory ani ich časti nesmie nadobúdateľ použiť alebo umožniť komukoľvek inému použiť na vytvorenie obscénnych, urážlivých a hanlivých súborov.

6. Iné použitie je možné len na základe písomného súhlasu SITA Slovenská tlačová agentúra.

7. Základné licenčné podmienky sú platné aj bez podpisu zmluvy a svoj súhlas s nimi vyslovujete zaregistrovaním sa alebo akýmkoľvek použitím obsahu stránky video.sita.sk .

8. Všetky klipy sú vlastníctvom SITA Slovenská tlačová agentúra alebo jej poskytovateľov licencie a sú chránené autorským právom a neprenášajú sa na nadobúdateľa.

9. Pri akomkoľvek publikovaní videospráv SITA treba uviesť zdroj SITA.