Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Pokračuje vypočúvanie svedkov v kauze vraždy študenta D. TupéhoVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Pokračuje vypočúvanie svedkov v kauze vraždy študenta D. Tupého
Miesto natočenia:Ba
Dátum natočenia:Utorok 21. apríla 2009 14:00
Dátum vydania:Utorok 21. apríla 2009 14:09
Popis videa:Výsluchom svedka Mareka B., ktorého spolu s Danielom Tupým a ďalšími študentmi napadli v novembri 2005 na Tyršovom nábreží v Bratislave, dnes pokračuje proces v kauze vraždy D. Tupého. Pojednávanie sa začalo po vyše dvojmesačnej prestávke. Na dnes bolo predvolaných šesť svedkov, traja z nich neprišli. Marek B. sa vyjadroval k incidentu 4. novembra 2005, pred súdom a neskôr pre médiá sa vyjadril, že si s odstupom času veľa nepamätá. Obžalovaných v súdnej sieni nepoznal, dodal iba, že v tom čase ich na Tyršovom nábreží nevidel.
Súbor a veľkosť:WMV - 32.46MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.