Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Policajti zasiahli proti Mariánovi KotleboviVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Policajti zasiahli proti Mariánovi Kotlebovi
Miesto natočenia:Bratislava-Hodžovo námestie
Dátum natočenia:Sobota 14. marca 2009 16:00
Dátum vydania:Sobota 14. marca 2009 16:41
Popis videa:Policajti zasiahli proti bývalému vodcovi Slovenskej pospolitosti Mariánovi Kotlebovi na zhromaždení na Hodžovom nám. v Bratislave, kde si stovky mladých ľudí v čiernom oblečení pripomína 70. výročie vzniku vojnového slovenského štátu. Na záver svojho prejavu povedal Kotleba \"vyskúšajme si demokraciu\" a pozdravil prítomných: Na stráž! Následne ho policajti vyviedli spomedzi zúčastnených a zadržali, čo vyvolalo nevôľu účastníkov podujatia. Ako pre agentúru SITA povedal vodca Slovenskej pospolitosti Ivan Sýkora, zadržanie Mariána Kotlebu nebolo podľa neho motivované pozdravom Na stráž!, ale tým, že kritizoval vo svojom prejave vládnu moc.
Súbor a veľkosť:WMV - 28.23MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.