Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

POLÍCIA: Ide o diskreditačnú kampaň voči protikorupčnému úraduVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:POLÍCIA: Ide o diskreditačnú kampaň voči protikorupčnému úradu
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 16. apríla 2010 14:05
Dátum vydania:Piatok 16. apríla 2010 16:05
Popis videa:Medializované informácie denníka Pravda, podľa ktorých sú vysokí funkcionári Úradu boja proti korupcii podozriví z kupčenia s prípadmi spojenými s úplatkárstvom, považuje riaditeľ úradu Tibor Gašpar za plánovanú diskreditačnú kampaň, ktorá má spochybňovať úrad, jeho vedenie a smeruje i proti polícii ako takej. „Tieto vyjadrenia znevažujú činnosť celého úradu a všetkých jeho pracovníkov,“ povedal dnes na tlačovej besede Gašpar. Podľa vlastných slov mal informácie, že prípad niekto bude medializovať a dal ho do súvisu aj s citlivým časom pred parlamentnými voľbami.
Súbor a veľkosť:WMV - 21.4MB
Autor videa:Marek Lelovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.