Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

POLÍCIA: Zaistili 30-tisíc falošných eur, padli tri obvineniaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:POLÍCIA: Zaistili 30-tisíc falošných eur, padli tri obvinenia
Miesto natočenia:SR-KE
Dátum natočenia:Streda 29. februára 2012 21:00
Dátum vydania:Pondelok 2. apríla 2012 14:06
Popis videa:Tridsaťtisíc zadržaných falošných eur a zatiaľ tri obvinenia sú výsledkom minulotýždňovej akcie Úradu boja proti organizovanej kriminalite v Prešovskom a Košickom kraji zameranej na falšovateľov peňazí a dílerov drog. Policajný záťah sa uskutočnil koncom marca. Pri akcii zadržali 12 osôb, troch obvinili, ostatných prepustili, no naďalej prebiehajú procesné úkony. Nie je vylúčené, že okruh obvinených sa rozšíri. Ako agentúru SITA informoval hovorca Prezídia PZ Michal Slivka, 38-ročného Ondreja S. z Košíc a o rok staršieho Adriána M. z Popradu vyšetrovateľ obvinil z trestnej činnosti proti mene. Ondrej S. navyše aj so 43-ročným Mariánom K. z Košíc čelia obvineniam z drogovej trestnej činnosti. Podľa polície Adrián M. zabezpečoval falošné 100 a 500 eurové bankovky, Ondrej S. zase hľadal kupcov, predávali ich za oveľa nižšiu cenu.
Súbor a veľkosť:MP4 - 10.53MB
Autor videa:PZ SR
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.