Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

POLLÁK: Ficove vyjadrenia o Rómoch beriem rezervovaneVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:POLLÁK: Ficove vyjadrenia o Rómoch beriem rezervovane
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 3. apríla 2012 12:00
Dátum vydania:Utorok 3. apríla 2012 14:18
Popis videa:Vyjadrenia budúceho premiéra a predsedu Smeru-SD Roberta Fica o riešení rómskeho problému na Slovensku nechce vládny splnomocnenec pre rómske komunity Miroslav Pollák komentovať. "Ja to beriem zatiaľ dosť rezervovane, lebo tie mnohé výroky boli spontánne povedané pri mnohých iných príležitostiach a nie pri príležitostiach, ktoré boli zamerané na túto tému," povedal dnes Pollák agentúre SITA s tým, že v súčasnosti sa riešia iné problémy.
Súbor a veľkosť:MP4 - 7.67MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.