Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Poprad má ďalšiu trasu cyklochodníkaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Poprad má ďalšiu trasu cyklochodníka
Miesto natočenia:Poprad
Dátum natočenia:Štvrtok 12. apríla 2012 10:30
Dátum vydania:Štvrtok 12. apríla 2012 12:24
Popis videa:V Poprade dnes odovzdali do užívania novú takmer 2,2 km dlhú časť cyklochodníka zo sídliska Juh na Kvetnicu. Celková dĺžka cyklochodníkov v meste Poprad tak dosiahla 11,6 km. S výstavbou cyklotrás začalo mesto v roku 2004. V nasledujúcom období sa mesto sústredí na cyklistické prepojenie Popradu a Vysokých Tatier. Mesto už má vypracovaný projekt 12,5 km trasy z Popradu cez Gerlachov do Starého Smokovca. V prvej z troch etáp má už vykúpenú aj podstatnú časť pozemkov pod budúcim cyklochodníkom. Náklady na celú trasu vyčíslil primátor Popradu Anton Danko na 5,8 mil. eur. Cyklochodník do Vysokých Tatier by mal byť hotový do piatich rokov.
Súbor a veľkosť:MP4 - 18.77MB
Autor videa:Rastislav Ovšonka
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.