Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Pozostalí a zamestnanci VOP Nováky spomínali na obeteVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Pozostalí a zamestnanci VOP Nováky spomínali na obete
Miesto natočenia:Nováky
Dátum natočenia:Pondelok 2. marca 2009 18:00
Dátum vydania:Pondelok 2. marca 2009 18:50
Popis videa:Niekoľko desiatok ľudí si v pondelok v Novákoch pripomenulo obete tragického výbuchu vo Vojenskom opravárenskom podniku Nováky spred dvoch rokov. Explózia v delaboračnej hale usmrtila osem ľudí. Pozostalí ako aj zamestnanci podniku sa zišli pri pamätníku obetiam v parku Štefana Moyzesa. Presne o 16:30, teda v čase výbuchu, položili k pamätníku vence, kvety a zapálili kahance. Na pietnej spomienke sa zúčastnil aj Marek Prostinák, ktorý pri výbuchu utrpel najťažšie zranenia. Pri pamätníku sa neobjavil nikto z vlády. Minister obrany Jaroslav Baška si obete uctil ešte v piatok.
Súbor a veľkosť:WMV - 17.26MB
Autor videa:Richard Nemec
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.