Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Pre Radičovú sú voľby novým začiatkom, ktorý ju zaväzujeVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Pre Radičovú sú voľby novým začiatkom, ktorý ju zaväzuje
Miesto natočenia:Bratislava-Hotel Bratislava
Dátum natočenia:Sobota 4. apríla 2009 22:00
Dátum vydania:Sobota 4. apríla 2009 23:13
Popis videa:Prezidentská kandidátka Iveta Radičová si netrúfa odhadnúť volebný výsledok, hoci má za sebou roky praxe ako sociologička. „Môj sociologický inštinkt absolútne zlyháva. Som príliš emocionálne zainteresovaná,“ povedala po uzavretí volebných miestností. „Nemám odhad, mám iba želanie,“ dodala. Vyhrať bola odhodlaná od chvíle, keď sa rozhodla kandidovať. Ak sa jej to nepodarí, voličom odkazuje: „V politike určite nekončím.“
Súbor a veľkosť:WMV - 21.21MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.