Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Predsedníctvo SMK sa nebude zaoberať Simonom, tvrdí DurayVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Predsedníctvo SMK sa nebude zaoberať Simonom, tvrdí Duray
Miesto natočenia:Bratislava-NR SR
Dátum natočenia:Piatok 17. apríla 2009 11:30
Dátum vydania:Sobota 18. apríla 2009 10:15
Popis videa:V pondelok bude rokovať predsedníctvo SMK, ale odchodom poslanca NR SR Zsolta Simona zo strany sa zaoberať nebude. Simon z SMK vystúpil v utorok. "Simon prestal byť témou v strane,“ povedal pre agentúru SITA podpredseda SMK Miklós Duray. Podľa neho, z členov predsedníctva ho nasledovať nebude nikto. "Možno, že sem-tam pár. Simon im liezol na nervy,“ ohodnotil situáciu SMK v Banskobystrickom kraji Duray. Podľa Simona v rozhovoroch s ním viacerí členovia avizovali, že odídu zo strany. Ako uviedol pre agentúru SITA, svojim kolegom v regióne vysvetlil, aké pohnútky ho viedli k odchodu zo strany. "V prvom rade rozdelenie strany spustil samotný Pál Csáky. Spôsob hodnotovej orientácie predsedu, že klamstvo je pre neho pracovná metóda, pre mňa nie je prijateľné,“ vyhlásil.
Súbor a veľkosť:WMV - 17.82MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.