Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Predsedníctvo strany Smer-SD schválilo kandidátov na ministrovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Predsedníctvo strany Smer-SD schválilo kandidátov na ministrov
Miesto natočenia:B. Bystrica, SR
Dátum natočenia:Piatok 30. marca 2012 13:00
Dátum vydania:Piatok 30. marca 2012 17:38
Popis videa:Predsedníctvo Smeru-SD dnes v Banskej Bystrici schválilo nominácie na členov novej vlády a funkcionárov v parlamente. Ako povedal dnes na tlačovej besede predseda Smeru-SD Robert Fico, nominantov schválených predsedníctvom predloží prezidentovi SR Ivanovi Gašparovičovi. Vláda bude mať zatiaľ troch podpredsedov, ktorými budú minister vnútra Robert Kaliňák, minister financií Peter Kažimír a minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák. Nový kabinet nebude mať obsadený post vicepremiéra pre ľudské práva a národnostné menšiny. Pri zmene kompetenčného zákona zruší Smer tento post a vytvorí funkciu podpredsedu vlády pre veľké investičné projekty. Toto miesto má obsadiť Ľubomír Vážny. Predsedníctvo nerozhodlo dnes o ministrovi hospodárstva aj keď kandidátom číslo jeden zostáva podľa Fica Ján Valko. O Valkovi totiž uvažuje budúci premiér aj v súvislosti s inou dôležitou pozíciou.
Súbor a veľkosť:MP4 - 19.93MB
Autor videa:Peter Chlebana
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.