Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Premiér Fico kryje podľa opozície hlavný dôkaz o lacných emisiáchVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Premiér Fico kryje podľa opozície hlavný dôkaz o lacných emisiách
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 15. mája 2009 14:00
Dátum vydania:Piatok 15. mája 2009 14:50
Popis videa:Opozičné strany nedajú premiérovi Robertovi Ficovi dôkazy, že štát predal nadbytočné emisie lacnejšie než ostatné štáty. Podľa predsedu poslaneckého klubu SDKÚ-DS Stanislava Janiša sedí predseda vlády na najväčšom dôkaze sám. Ficovým dôkazom je údajne práve zmluva rezortu životného prostredia s neznámou americkou firmou Interblue Group, ktorá doteraz nebola zverejnená.
Súbor a veľkosť:WMV - 11.7MB
Autor videa:Marek Lelovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.