Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

PREŠOV: Hasiči investujú do rekonštrukcií hasičských stanícVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:PREŠOV: Hasiči investujú do rekonštrukcií hasičských staníc
Miesto natočenia:Prešov
Dátum natočenia:Streda 27. apríla 2011 10:00
Dátum vydania:Nedeľa 1. mája 2011 13:59
Popis videa:V areáli Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove na Požiarnickej ulici zbúrali časť starých garáži a na ich mieste postavia nové. Dôvodom je nová masívnejšia technika, ktorá potrebuje priestrannejší objekt. Súčasťou investičnej akcie je zateplenie budovy a inštalácia novej vzduchotechniky na odsávanie výfukových plynov. V tejto časti areálu sa predĺži kanalizácia, spevnia sa príjazdové plochy a postaví nové oplotenie. Rekonštrukčnými prácami prejde aj cvičná veža, vo vnútri ktorej sa sušia mokré hadice po zásahu. Investičné náklady predstavujú sumu 460 tis. €, prešovskí hasiči získali finančné nenávratné prostriedky zo štrukturálnych fondov Európskej únie z Regionálneho operačného programu.
Súbor a veľkosť:WMV - 18.78MB
Autor videa:Kvetoslava Mudríková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.