Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

PREZIDENT: Ak by sme sa nerozdelili, vzťahy s Čechmi by boli horšieVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:PREZIDENT: Ak by sme sa nerozdelili, vzťahy s Čechmi by boli horšie
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 26. februára 2013 11:40
Dátum vydania:Utorok 26. februára 2013 12:46
Popis videa:Ak by sa pred dvadsiatimi rokmi Česi a Slováci neosamostatnili, vzájomné vzťahy medzi oboma národmi by v spoločnom štáte neboli také dobré. Zhodli sa na tom slovenský prezident Ivan Gašparovič a česká hlava štátu Václav Klaus, ktorý je na svojej rozlúčkovej návšteve Bratislavy. "Som presvedčený, že by tie vzťahy neboli také dobré, také úprimné a že by bola taká spolupráca pri fungovaní toho spoločného štátu," vyhlásil po stretnutí s Klausom Gašparovič. Slovensko podľa jeho slov v spoločnom štáte s Čechmi nebolo vždy v pozícii rovného s rovným, čo sa po vzniku samostatného štátu zmenilo. "Na tom nezáleží, či sa voláme Československo alebo sme Česká a Slovenská republika, ak tieto vzťahy fungujú a sú dobré. Je to dobré tak, ako to je," dodal.
Súbor a veľkosť:MP4 - 22.76MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.