Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

PREZIDENT: Bulharskému prezidentovi odovzdal šek na 100-tisíc eurVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:PREZIDENT: Bulharskému prezidentovi odovzdal šek na 100-tisíc eur
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 5. novembra 2013 12:20
Dátum vydania:Utorok 5. novembra 2013 13:49
Popis videa:Prezident Bulharska Rosen Plevneliev, ktorý dnes v Bratislave začal svoju dvojdňovú oficiálnu návštevu Slovenska, prevzal od slovenskej hlavy štátu Ivana Gašparoviča šek na 100-tisíc eur. Peniaze pôjdu na pomoc sýrskym utečencom, ktorí do Bulharska prichádzajú. "Dnes som pánovi prezidentovi odovzdal kvázi šek na 100-tisíc eur. To ale neznamená, že je to posledná pomoc. My sme pripravení pomôcť aj materiálne," vyhlásil Gašparovič na spoločnej tlačovej besede v prezidentom Bulharska. "Pomôcť krajinám, ktoré zasiahla vlna emigrantov, či už je to Bulharsko, Taliansko, Malta, Francúzsko, je povinnosťou celoúnijnou alebo dokonca celourópskou. Táto naša čiastka by mala podnietiť aj tie druhé krajiny, aby sa takto zachovali," dodal.
Súbor a veľkosť:MP4 - 13MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.