Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

PREZIDENT: Som presvedčený, že kontinuita ústavných činiteľov, ktorí majú sociálne programy bude aj v budúcnostiVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:PREZIDENT: Som presvedčený, že kontinuita ústavných činiteľov, ktorí majú sociálne programy bude aj v budúcnosti
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 17. marca 2010 16:00
Dátum vydania:Streda 17. marca 2010 17:41
Popis videa:Pozitívne hodnotil štvorročné funkčné obdobie vlády aj prezident Ivan Gašparovič. "Pán premiér, výsledky, ktoré ste dosiahli s Vašou vládou, oceňujú aj občania. Som presvedčený, že ste naplnili svoje programy v sociálnej oblasti a až na niektoré maličkosti ste naplnili programové prehlásenie vlády," povedala hlava štátu. Za základ dobrej sociálnej vlády považuje Gašparovič kontinuitu ústavných činiteľov, ktorí majú sociálne programy. "Som presvedčený, že takto to bude aj v budúcnosti," dodal.
Súbor a veľkosť:WMV - 17.66MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.