Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Prezident vymenoval nového ministra výstavby, ten však s novinármi nechcel hovoriťVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Prezident vymenoval nového ministra výstavby, ten však s novinármi nechcel hovoriť
Miesto natočenia:Ba, Prezidentský palác
Dátum natočenia:Streda 15. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Streda 15. apríla 2009 12:20
Popis videa:Prezident Ivan Gašparovič dnes prijal demisiu ministra výstavby a regionálneho rozvoja Mariána Januška a na jeho miesto vymenoval Igora Štefanova, ktorý bol doteraz riaditeľom Agentúry na podporu regionálneho rozvoja na ministerstve výstavby. Janušek odstúpil z funkcie po tom, ako ho k tomu vyzval premiér Robert Fico po zverejnení výsledkov kontroly sporného nástenkového tendra. Štefanov (44) je nominantom SNS a Januška nahradil napriek tomu, že sa takisto podieľal na príprave spomínaného tendra v rezorte výstavby.
Súbor a veľkosť:WMV - 24.38MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.