Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Prezident vymenoval Roberta Fica za premiéraVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Prezident vymenoval Roberta Fica za premiéra
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 4. apríla 2012 12:20
Dátum vydania:Streda 4. apríla 2012 13:26
Popis videa:Prezident Slovenskej republiky Ivan Gašparovič dnes vymenoval za predsedu Vlády SR predsedu strany Smer-SD Roberta Fica. Prezident po vymenovaní Fica za premiéra pripomenul, že Fico túto funkciu zastáva už po druhýkrát a od prvého funkčného obdobia získal mnoho skúseností v politike, ale aj z pohľadu občana, ktorý určité obdobie bol mimo vrcholovej politiky. Gašparovič je presvedčený, že Fico tieto skúsenosti uplatní vo vedení štátu. "Pri tejto príležitosti chcem povedať, že budete mať aj vo mne oporu, aby sme spolu Slovenskú republiku vždy udržali v úrovniach váženej republiky, ktorá sa stará o svojich občanov, ale je aj v medzinárodnej politike uznávaná ako dôveryhodný partner," povedal prezident. Novovymenovaný premiér poďakoval za dôveru aj za pripravenosť prezidenta podporiť vládu. "Plne si uvedomujem, že nové vládne obdobie je diametrálne odlišné od rokov 2006 - 2010 a na toto všetko sa cítim byť dostatočne pripravený," konštatoval Robert Fico.
Súbor a veľkosť:MP4 - 16.34MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.