Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Prezidenti Ruska a Slovenska sa na Slavíne poklonili sovietskym vojakomVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Prezidenti Ruska a Slovenska sa na Slavíne poklonili sovietskym vojakom
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 7. apríla 2010 16:30
Dátum vydania:Streda 7. apríla 2010 18:23
Popis videa:Na bratislavskom Slavíne si pri príležitosti 65. výročia oslobodenia hlavného mesta prezidenti Slovenska a Ruskej federácie uctili položením vencov pamiatku padlých vojakov. Svojim druhom v boji sa poklonili aj pamätníci druhej svetovej vojny z československej aj Červenej armády. Bratislavu spod fašistickej nadvlády oslobodili sovietski vojaci 4. apríla 1945. Medvedev na Slovensko prišiel práve počas osláv 65. výročia oslobodenia hlavného mesta Červenou armádou, čo slovenskí politickí predstavitelia privítali.
Súbor a veľkosť:WMV - 26.85MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.