Video.SITA.sk

Video > Zdravie

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAZdravie

Príjmy zdravotných poisťovní boli za prvý kvartál nižšie, ako očakávaliVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Príjmy zdravotných poisťovní boli za prvý kvartál nižšie, ako očakávali
Miesto natočenia:Bratislava-ÚDZS
Dátum natočenia:Pondelok 27. apríla 2009 10:30
Dátum vydania:Pondelok 27. apríla 2009 11:43
Popis videa:Za prvý štvrťrok tohto roku dosiahli príjmy zdravotných poisťovní (ZP) takmer 810 miliónov eur. Oproti rovnakému obdobiu minulého roka to predstavuje nárast o 7,64 %. Ako ďalej informoval predseda Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou Richard Demovič, poisťovne však rátali so zvýšením až o 13 %. Celkový výpadok oproti prognózam je tak za prvý kvartál na úrovni 56 miliónov eur.
Súbor a veľkosť:WMV - 19.9MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.