Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Protestné zhromaždenie sa skončilo zatknutím, ľudia nesúhlasia s politikou Jána SlotuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Protestné zhromaždenie sa skončilo zatknutím, ľudia nesúhlasia s politikou Jána Slotu
Miesto natočenia:SR-BA-Šafárikovo námestie
Dátum natočenia:Utorok 26. mája 2009 16:00
Dátum vydania:Utorok 26. mája 2009 21:40
Popis videa:Organizátora iniciatívy Koniec primitivizmu v politike Alojza Hlinu dnes zadržala polícia po tom, čo zvesil zástavu Slovenskej národnej strany (SNS) z jej sídla v Bratislave na Šafárikovom námestí. Hlina si priložil rebrík, vyliezol približne do výšky štyroch metrov a z centrály národniarov zvesil zástavu SNS. Zhodil ju jednému zo svojich spoločníkov, ktorý ju niesol motorkárovi. Tomu sa však nepodarilo z námestia utiecť, pretože všetkých zadržala polícia. Hlina pred novinármi uviedol, že zvesenie zástavy SNS má symbolicky význam, pretože národniari prišli o štandardu, bojovú zástavu. Protestné zhromaždenie pokračovali aj po zadržaní jeho organizátorov. Ľudia mohli na malej tribúne verejne vyjadriť svoj názor či nesúhlas s politikou Jána Slotu.
Súbor a veľkosť:WMV - 28.62MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.