Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Proti Maďarom na tribúne I. Petrík, M. Macho a J. ŠtefankaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Proti Maďarom na tribúne I. Petrík, M. Macho a J. Štefanka
Miesto natočenia:SWZ-ZU
Dátum natočenia:Štvrtok 23. apríla 2009 16:00
Dátum vydania:Štvrtok 23. apríla 2009 16:02
Popis videa:Minimálne prvý zápas slovenskej reprezentácie na hokejových majstrovstvách sveta vo Švajčiarsku budú iba z hľadiska na štadióne v Zürichu-Klotene sledovať brankár Imrich Petrík a útočníci Michal Macho a Juraj Štefanka. O prípadnom ďalšom "divákovi" zo slovenskej šatne rozhodnú tréneri pred definitívnym odovzdaním súpisky vo štvrtok podvečer, keď na súpisku musia dopísať minimálne 15 korčuliarov a dvoch brankárov.
Súbor a veľkosť:WMV - 11.05MB
Autor videa:Peter Pašuth
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.