Video.SITA.sk

Video > Zdravie

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAZdravie

Prvá dáma podporuje ciele Ligy proti rakovineVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Prvá dáma podporuje ciele Ligy proti rakovine
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Piatok 17. apríla 2009 10:30
Dátum vydania:Piatok 17. apríla 2009 13:48
Popis videa:Prvá dáma Silvia Gašparovičová podporuje prácu a ciele Ligy proti rakovine, ktorá na dnes zorganizovala v poradí už 13. ročník Dňa narcisov. Ako povedala počas dnešného prijatia dobrovoľníkov a zástupcov Ligy proti rakovine, verí, že tento rok sa podarí vyzbierať aspoň toľko ako minulý rok. To, že sa vlani vyzbieralo vyše 24 miliónov korún (vyše 796 654 eur) je podľa prvej dámy dôkazom, že ľudí táto práca oslovuje. Pretože si uvedomujú rozšírenosť a ťažké dôsledky tejto choroby, prispievajú a pomáhajú v týchto projektoch. Liga proti rakovine využíva podľa Silvie Gašparovičovej získané prostriedky veľmi odborne. Pripomenula, že ich investuje do prevencie, na pomoc onkologickým pacientom, ich rodinám a prispieva aj na výskum. Práve výskum v oblasti boja proti rakovine považuje za veľmi dôležitý. Bez toho, aby sa posunul dopredu budeme stále len bojovať s pribúdajúcim počtom chorých, povedala Gašparovičová a pripomenula úspechy slovenských vedcov v tejto oblasti. Silviu Gašparovičovú tiež teší, že do Dňa narcisov sa zapojilo približne 15-tisíc dobrovoľníkov zo študentských lavíc.
Súbor a veľkosť:WMV - 29.58MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.