Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Prvé finále hokejovej extraligy aj s ohňom na tribúneVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Prvé finále hokejovej extraligy aj s ohňom na tribúne
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 14. apríla 2010 23:00
Dátum vydania:Streda 14. apríla 2010 23:40
Popis videa:Hokejisti bratislavského Slovana nevykročili do finálovej série Slovnaft extraligy 2009/10 tou správnou nohou a v prvom zápase podľahli v stredu na domácom ľade HC Košice 2:5. Domácim nevyšla prvá tretina, po ktorej prehrávali 0:3, a hoci sa vrátili do zápasu dvoma gólmi, premenené trestné strieľanie Draveckého vrátilo Košičanom istotu na hokejky a domácich poslalo na kolená.
Súbor a veľkosť:WMV - 54.3MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.