Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

PUČÍK: SNS bola pri predaji emisií škandalizovaná neoprávneneVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:PUČÍK: SNS bola pri predaji emisií škandalizovaná neoprávnene
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 25. marca 2010 10:30
Dátum vydania:Štvrtok 25. marca 2010 11:57
Popis videa:SNS bola podľa podpredsedu strany Rudolfa Pučíka škandalizovaná pri predaji emisií a nástenkovom tendri neoprávnene. Ako uviedol dnes na tlačovej besede, aj stredajšia tlačová beseda bývalého projektového manažéra Interblue Group Rastislava Bilasa dokazuje, že kauza garážová firma vznikla umelo. „Vylučujem, že by predstavitelia SNS boli zatiahnutí do korupcie pri predaji emisií,“ vyhlásil Pučík. Pučík obvinil predsedu ĽS-HZDS Vladimíra Mečiara, že kauzu nástenkový tender spustil on. „Celú kauzu spustil Vladimír Mečiar vyhlásením, že je to tunel ako Brno,“ uviedol podpredseda národniarov. Podľa neho tender prebehol v súlade so zákonom.
Súbor a veľkosť:WMV - 24.32MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.