Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Putin bude s Tymošenkovou opäť hovoriť o plyneVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Putin bude s Tymošenkovou opäť hovoriť o plyne
Miesto natočenia:Ukrajina
Dátum natočenia:Pondelok 13. apríla 2009 14:00
Dátum vydania:Pondelok 13. apríla 2009 14:47
Popis videa:Ukrajinská premiérka Julia Tymošenková sa koncom apríla stretne so svojím ruským rezortným partnerom Vladimirom Putinom. Moskva a Kyjev sa však ešte nedohodli na presnom dátume stretnutia bilaterálnej komisie pod vedením predsedov vlád oboch krajín. Premiérka Tymošenková v tejto súvislosti vyhlásila, že názorové rozdiely medzi susednými krajinami v otázke spôsobu modernizácie ukrajinskej plynárenskej infraštruktúry sa vyriešili. Obaja predsedovia vlád sa mali stretnúť v Moskve ešte začiatkom apríla, ruská strana však rokovania odložila po tom, ako Kremeľ ostro vystúpil proti plánu Ukrajiny modernizovať svoju plynárenskú infraštruktúru v spolupráci s Európskou úniou.
Súbor a veľkosť:WMV - 15.81MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.