Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

R. FICO: Ak nebudú dôkazy o lacných emisiách, predaj nezrušímeVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:R. FICO: Ak nebudú dôkazy o lacných emisiách, predaj nezrušíme
Miesto natočenia:Bratislava-Úrad vlády SR
Dátum natočenia:Utorok 12. mája 2009 15:30
Dátum vydania:Utorok 12. mája 2009 16:18
Popis videa:Premiér Robert Fico nebude požadovať zrušenie obchodu s emisnými kvótami, ak od médií a opozície do pondelka nedostane dôkazy, že ich štát predal firme Interblue Group lacnejšie než ich dokázali predať iné štáty. Ak ich nedostane, prípad zmetie zo stola. „Celý prípad uzatvárame bez ďalších vysvetľovaní a bez akýchkoľvek ďalších komentárov. Táto vec pre nás od pondelka večera prestane existovať, pokiaľ neurobíte to, o čo som vás teraz požiadal,“ povedal na dnešnej tlačovej besede Fico. Novinári a médiá majú podľa Fica dať dôkaz jemu osobne alebo ktorémukoľvek ministrovi. „Takýto dôkaz ja osobne nemám,“ priznal Fico s tým, že o jeho získanie sa pokúšal. Tvrdí, že dôkazy má právo požadovať, lebo opoziční politici a novinári neustále spochybňujú výhodnosť predaja. Ak dôkazy dostane, obchod sa vraj zruší a bude sa hľadať nový kupca.
Súbor a veľkosť:WMV - 23.77MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.