Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

R. FICO: Keď je zle, opozícia vždy utekáVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:R. FICO: Keď je zle, opozícia vždy uteká
Miesto natočenia:Bratislava-Hotel Crowne Plaza
Dátum natočenia:Piatok 24. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Piatok 24. apríla 2009 13:30
Popis videa:Opozícia odvolala z Rady pre hospodársku krízu svojho zástupcu Vladimíra Tvarošku. Dôvodom je pretrvávajúce nerešpektovanie a neakceptovanie návrhov z dielne opozície týkajúcich sa eliminácie dopadov hospodárskej krízy či už v Národnej rade SR alebo v Rade pre hospodársku krízu. "Keď je zle, opozícia vždy uteká," reagoval na Tvaroškovo odvolanie predseda vlády Robert Fico. "Pán Tvaroška, ak chce zmeniť svoj názor, môže kedykoľvek na Radu pre hospodársku krízu prísť. Tá stolička tam bola pre neho vyčlenená. Môže navrhovať, môže sa zúčastňovať konštruktívnych diskusií. Ale dostal politický pokyn, musí poslúchať," dodal premiér.
Súbor a veľkosť:WMV - 16.68MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.