Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

R. FICO: Ministrov, ktorí sa mu budú skrývať za sukňu nechceVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:R. FICO: Ministrov, ktorí sa mu budú skrývať za sukňu nechce
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 5. mája 2009 11:00
Dátum vydania:Utorok 5. mája 2009 11:20
Popis videa:Predseda vlády Robert Fico dá prezidentovi návrh na odvolanie ministra životného prostredia Jána Chrbeta. Premiér Fico vyzval pred pár dňami ministra, aby zverejnil zmluvu medzi rezortom a spoločnosťou Interblue Group o predaji emisných kvót a vyvrátil akékoľvek pochybnosti o spôsobe predaja kvót. V pondelok Chrbet povedal, že tak neurobí pre kategoricky nesúhlas firmy s jej zverejnením. Zároveň obhajoval transparentnosť celého procesu s tým, že o vypovedaní zmluvy má rozhodnúť vláda.
Súbor a veľkosť:WMV - 28.64MB
Autor videa:Marek Lelovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.