Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

R. Fico pripúšťa tretí balík protikrízových opatreníVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:R. Fico pripúšťa tretí balík protikrízových opatrení
Miesto natočenia:Bratislava-Hotel Crowne Plaza
Dátum natočenia:Piatok 24. apríla 2009 14:00
Dátum vydania:Piatok 24. apríla 2009 14:23
Popis videa:Podľa premiéra Roberta Fica je možné, že vláda príde s tretím balíkom protikrízových opatrení. Uviedol to počas piatkového snemu Republikovej únie zamestnávateľov (RÚZ). Tieto opatrenia by sa podľa neho týkali podpory podnikateľského prostredia, ako aj zlepšenia postavenia zamestnancov. "V mene žiadnych opatrení však nerozvrátime verejné financie," zdôraznil predseda vlády. Ako pokračoval, Slovensko si v súčasnosti nemôže dovoliť znižovanie daní ani odvodov. Návrhy na znižovanie daní sú podľa neho proti záujmom Slovenska ako celku. Doplnil, že vláda je pripravená na ďalšie šetrenie vládnej spotreby v rozsahu 10 až 15 %.
Súbor a veľkosť:WMV - 20.92MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.