Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

R. FICO: SR má veľkú šancu obstáť v krízeVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:R. FICO: SR má veľkú šancu obstáť v kríze
Miesto natočenia:Bratislava-MZV SR
Dátum natočenia:Utorok 28. apríla 2009 10:00
Dátum vydania:Utorok 28. apríla 2009 12:18
Popis videa:Slovensko má podľa premiéra Roberta Fica veľmi dobré šance, aby z hospodárskej krízy vyšlo bez vážnejšej ujmy. „Slovensko má obrovskú šancu uspieť lepšie ako ktokoľvek iný...Teraz záleží len od nás, či sme schopní udržať verejné financie v dobrom solídnom stave, či sme schopní reprezentovať Slovenskú republiku ako krajinu, ktorá je stabilná,“ povedal dnes na konferencii o zahraničnej politike v Bratislave. „Prosím, verme si trochu. Nedovoľme šíriť tie katastrofické obrazy, ktoré sa na nás valia každý deň z novín, z médií o tom, že koniec sveta. Nie je koniec sveta. Slovensko má veľkú perspektívu a verím, že v krátkom čase bude opäť pariť medzi krajiny, ktoré budú mať rozhodujúci ťah na bránu z hľadiska hospodárskeho rastu. Ja som optimista,“ vyhlásil premiér pred politikmi a zahraničnými diplomatmi.
Súbor a veľkosť:WMV - 19.12MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.