Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

R. Fico varoval pred maďarskými extrémistami z hnutia 64 žúpVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:R. Fico varoval pred maďarskými extrémistami z hnutia 64 žúp
Miesto natočenia:Bratislava-Úrad vlády SR
Dátum natočenia:Utorok 24. marca 2009 15:00
Dátum vydania:Utorok 24. marca 2009 16:21
Popis videa:Maďarské extrémistické hnutie 64 žúp aktivizuje svoju činnosť na Slovensku. Novinárom to dnes po mimoriadnom zasadnutí Bezpečnostnej rady SR oznámil premiér Robert Fico. Podľa jeho informácii dochádza k náborom nových členov aj na našom území. Pripomenul dva, ktoré mali byť 11. marca v Dunajskej Strede a 12. marca v Šamoríne. Ďalšie tri sa plánujú 22. apríla vo Fiľakove, 23. apríla v Moldave nad Bodvou a 24. apríla v Košiciach. O tom, koľko Slovákov, do hnutia vstúpilo, informácie má. Novinárom ich ale nepovedal. Polícia je pripravená situáciu monitorovať, v prípade potreby zasiahne.
Súbor a veľkosť:WMV - 21.5MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.