Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

R. FICO: Vypovedanie zmluvy je pre nás principiálna otázkaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:R. FICO: Vypovedanie zmluvy je pre nás principiálna otázka
Miesto natočenia:Bratislava-Hotel Crowne Plaza
Dátum natočenia:Piatok 24. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Piatok 24. apríla 2009 13:41
Popis videa:Vo štvrtok na mimoriadnom zasadnutí vláda vyzvala nového ministra výstavby Igora Štefanova, aby zrušil kontroverznú zmluvu s víťazom tzv. nástenkového tendra. "Tak ako bola táto zmluva uzatvorená, tak sa musí dať aj vypovedať. Som o tom presvedčený. Predsa som povedal, keď bol menovaný minister Štefanov, že ho považujem za "chytrého" človeka. Ak chytro postavili nejakú zmluvu alebo postavili ju tak, že je dobre urobená, tak musí mať aj priestor na to, aby bola vypovedaná. Je to pre nás principiálna otázka," reagoval dnes na možnosť vypovedania tejto zmluvy predseda vlády Robert Fico.
Súbor a veľkosť:WMV - 24.36MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.