Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Radičová fyziologickým roztokom pokrstila modrú sanitku kampaneVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Radičová fyziologickým roztokom pokrstila modrú sanitku kampane
Miesto natočenia:Košice
Dátum natočenia:Utorok 20. apríla 2010 14:00
Dátum vydania:Utorok 20. apríla 2010 14:08
Popis videa:Kandidáti na poslancov NR SR Viliam Novotný a Peter Markovič spoločne s volebnou líderkou SDKÚ-DS Ivetou Radičovou odštartovali dnes na festivalovom námestí v Košiciach zdravotnícku kampaň ako súčasť volebnej. SDKÚ-DS v kampani pod heslom Riešenia pre zdravé Slovensko sľubuje maximálnu hranicu na doplatky v zdravotníctve desať eur mesačne ani o cent viac.
Súbor a veľkosť:WMV - 21.34MB
Autor videa:Marián Angelovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.