Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

RADIČOVÁ: Hlasovaním za Rosovú som urobila chybu, nie podvodVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:RADIČOVÁ: Hlasovaním za Rosovú som urobila chybu, nie podvod
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Streda 22. apríla 2009 11:45
Dátum vydania:Streda 22. apríla 2009 13:37
Popis videa:Poslankyňa za SDKÚ-DS Iveta Radičová odmieta, že hlasovaním za svoju kolegyňu Tatianu Rosovú urobila podvod. - Išlo o ľudské pochybenie, ale prosím vás, o žiaden podvod - vyhlásila na brífingu Radičová. Tvrdí, že spanikárila, lebo Rosová uvádzala hlasovanie pri rečníckom pultu a nestíhala sa vrátiť po zabudnutú hlasovaciu kartu do poslaneckej lavice, kde sedí vedľa Radičovej. - Táňa zabudla tú nešťastnú kartičku, tak som jednoducho spanikárila - vysvetľuje neúspešná prezidentská kandidátka. Podľa nej kolegynin poslanecký mandát nijako nespochybnila, lebo Rosová návrh školskej novely chcela podporiť. - Pani Radičová síce hlasovala aj v mojom mene a bola to chyba, ale hlasovala tak, ako som chcela hlasovať ja - dodáva Rosová.
Súbor a veľkosť:WMV - 26.81MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.