Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Radičovú v rámci kampane mrzelo viac vecíVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Radičovú v rámci kampane mrzelo viac vecí
Miesto natočenia:Nová dedinka
Dátum natočenia:Sobota 4. apríla 2009 11:30
Dátum vydania:Sobota 4. apríla 2009 13:52
Popis videa:V rámci kampane Radičovú mrzelo viac vecí. Budú sa o spôsobe vedenia kampane ešte rozprávať, ale útoky, ktoré boli vedené, boli jemne pomenované nefér, povedala. Mnohokrát to boli konštrukty, klamstvá a permanentné útoky, ktoré nešli na podstatu jej ja, ale začalo sa hrať kartou, ktorá je pre Slovensko veľmi nebezpečná. Bez ohľadu na to, ako dopadne, rozbíjanie spoločnosti a vytváranie napätia z 90. rokov je politicky nezodpovedné. UPOZORNENIE: Upozorňujeme odberateľov, že na niektoré správy, ktoré dnes do 22:00 odvysiela agentúra SITA, sa môže vzťahovať moratórium, ktoré upravuje zákon o spôsobe voľby prezidenta. Je na zvážení odberateľov, či do skončenia moratória tieto správy použijú.
Súbor a veľkosť:WMV - 26.51MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.