Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

REALITY: Ceny nehnuteľností podľa Poštovej banky zrejme ešte klesnúVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:REALITY: Ceny nehnuteľností podľa Poštovej banky zrejme ešte klesnú
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Streda 7. apríla 2010 11:30
Dátum vydania:Streda 7. apríla 2010 13:05
Popis videa:Rastúca miera nezamestnanosti počas hospodárskej krízy sa vlani premietla do prehodnocovania nákupného správania obyvateľstva, a to aj pri investíciách do kúpy či rekonštrukcie bývania. Ako ďalej skonštatovala analytička Poštovej banky Eva Sadovská, ceny domov či bytov boli najnižšie v poslednom kvartáli minulého roka, pričom sa vrátili na úroveň cien z konca roka 2007. Ďalší vývoj cien nehnuteľností sa bude odvíjať od trhu práce. V prvom polroku tohto roka budú ceny nehnuteľností podľa Sadovskej zrejme ešte mierne klesať.
Súbor a veľkosť:WMV - 48.08MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.