Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Revolúcia bude podľa Cháveza trvať večneVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Revolúcia bude podľa Cháveza trvať večne
Miesto natočenia:Venezuela
Dátum natočenia:Utorok 14. apríla 2009 11:00
Dátum vydania:Utorok 14. apríla 2009 11:09
Popis videa:Hugo Chávez oslavuje siedme výročie od nástupu do funkcie po tom, čo sa mu podarilo obnoviť moc po pokuse o štátny prevrat v roku 2002, kedy nebol lídrom krajiny 48 hodín. Revolúcia, ktorú Hugo Chávez vedie už viac ako 10 rokov, bude trvať večne a valcovať tých, ktorí ho ohovárajú, vyhlásil pri oslavách výročia nástupu k moci: „Musíme pokračovať v boji proti kontrarevolúcii, nemáme inú možnosť!“ – prízvukoval pred desaťtisícovým rozvášneným davom, ktorý sa zišiel pred bránami paláca Miraflores, v centre Caracasu. Dodal, že spočiatku veril, že s pravičiarmi, s buržoáziou, extrémnou pravicou a imperialistickými silami, sa dá dohodnúť aspoň na rešpekte, lenže teraz vie, že nie.
Súbor a veľkosť:WMV - 12.32MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.