Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Rokovanie v Lomničke skončilo zvadou a krikomVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Rokovanie v Lomničke skončilo zvadou a krikom
Miesto natočenia:Lomnička
Dátum natočenia:Štvrtok 5. mája 2011 13:00
Dátum vydania:Štvrtok 5. mája 2011 17:29
Popis videa:Na Obecnom úrade v Lomničke sa dnes uskutočnilo stretnutie vedenia obce na čele so starostkou Máriou Oračkovou a zástupcami petičného výboru, ktorí žiadajú odvolanie starostky a nové voľby. Celé stretnutie však asi po polhodine skončilo zvadou a krikom. Následne starostka celé rokovanie ukončila. Atmosféra rokovania bola poznačená aj protestmi dvoch táborov obyvateľov. Kým jeden žiada jej odvolanie, druhá skupina ľudí podporuje starostku.
Súbor a veľkosť:WMV - 21.47MB
Autor videa:Rastislav Ovšonka
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.