Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

RÓMOVIA: Medzinárodný deň Rómov budú oslavovať aj v osadáchVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:RÓMOVIA: Medzinárodný deň Rómov budú oslavovať aj v osadách
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 3. apríla 2012 12:00
Dátum vydania:Nedeľa 8. apríla 2012 09:15
Popis videa:Rómovia na celom svete si dnešný deň pripomínajú ako svoj sviatok. Rómsky aktivista a šéf občianskeho združenia Láčho drom Vladimír Sendrei tvrdí, že svoj deň budú oslavovať aj slovenskí Rómovia žijúci v osadách. Splnomocnenec vlády pre rómske komunity Miroslav Pollák si myslí, že Medzinárodný deň Rómov je vhodnou príležitosťou poukázať aj na niečo pozitívne zo života Rómov.
Súbor a veľkosť:MP4 - 21.76MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.