Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Rozbúrená Bodva zaplavila časť domov v Medzeve a JasoveVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Rozbúrená Bodva zaplavila časť domov v Medzeve a Jasove
Miesto natočenia:Medzev, Jasov
Dátum natočenia:Štvrtok 15. apríla 2010 20:00
Dátum vydania:Štvrtok 15. apríla 2010 20:18
Popis videa:Medzevčania na čele s primátorkou boli dnes od skorého rána na nohách. Rozvodnená rieka Bodva začala zaplavovať dolný koniec mestečka a na vyšnom konci strhla aj kus brehu a hrozilo, že zoberie aj miestny most. Ako uviedla primátorka Medzeva Valéria Flachbartová, ľudské životy neboli priamo ohrozené, ale Bodva vytopila jedenásť domov a zaplavila aj areál miestnej škôlky a viaceré záhrady.
Súbor a veľkosť:WMV - 28.43MB
Autor videa:Marián Angelovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.