Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Rozdelila nás na juh a sever, obviňuje Radičovú GašparovičVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Rozdelila nás na juh a sever, obviňuje Radičovú Gašparovič
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Nedeľa 29. marca 2009 20:00
Dátum vydania:Nedeľa 29. marca 2009 23:34
Popis videa:Prezident Ivan Gašparovič vyčíta svojej súperke Ivete Radičovej volebné víťazstvá v južných okresoch. Počas televízneho duelu prezidentských kandidátov na TA3 pred druhým kolom volieb súhlasil s výrokom podpredsedníčky parlamentu Anny Belousovovej (SNS), že Slovensku nemôže nadiktovať prezidenta "bohatá Bratislava a menšina maďarskej národnosti". Opozičná prezidentská kandidátka v prvom kole zvíťazila práve v týchto častiach Slovenska.
Súbor a veľkosť:WMV - 21.86MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.