Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Rozsudok, komu patrí Štrbské Pleso, zrejme už na budúci týždeňVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Rozsudok, komu patrí Štrbské Pleso, zrejme už na budúci týždeň
Miesto natočenia:Bratislava-Najvyšší súd SR
Dátum natočenia:Štvrtok 9. apríla 2009 11:00
Dátum vydania:Štvrtok 9. apríla 2009 13:23
Popis videa:Rozhodnutie o tom, či Štrbské Pleso bude patriť mestu Vysoké Tatry alebo ostane obci Štrba vynesie Najvyšší súd SR zrejme už na budúci týždeň vo štvrtok. Senát NS SR dnešné pojednávanie odročil. Zástupcovia oboch strán, ktoré v spore vystupujú, boli prítomní na súde aj dnes. Ako povedal pre agentúru SITA primátor Vysokých Tatier Ján Mokoš, je presvedčený, že súd rozhodne v ich prospech. V prípade, že by neuspeli podniknú ďalšie právne kroky. Nevylúčil, že sa opäť obrátia na Ústavný súd SR, ktorý už v tomto spore rozhodoval.
Súbor a veľkosť:WMV - 37.7MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.