Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Rusko a Bulharsko sú údajne blízko k dohode o South StreameVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Rusko a Bulharsko sú údajne blízko k dohode o South Streame
Miesto natočenia:Bulharsko
Dátum natočenia:Sobota 25. apríla 2009 17:00
Dátum vydania:Sobota 25. apríla 2009 17:23
Popis videa:Rusko a Bulharsko zrejme už čoskoro prekonajú rozdielne názory na účasť Sofie na projekte South Stream. Na konferencii v bulharskej metropole to dnes vyhlásil ruský minister energetiky Sergej Šmatko. Obe strany by podľa neho mali byť pripravené na kompromisy, aby mohli podpísať konečnú zmluvu. Plynovod South Stream má privádzať do Európy ruský plyn, ale inou cestou než cez Ukrajinu. Bulharsko chce ale vyjednať také podmienky, aby mohlo presadiť plán väčšej diverzifikácie energetických zdrojov.
Súbor a veľkosť:WMV - 17.55MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.